Hakkımızda

2005 yılında İstanbul, Bakırköy ilçesinde kurulan Aventour Rent A Car, İstanbul geneline, İstanbul Atatürk Havalimanı ve İstanbul Sabiha Gökçen Havalimanında araba kiralama hizmeti sunmaktadır.

Aventour Rent A Car filosundaki ekonomik sınıf araçlarla uygun fiyatlı araba kiralama hizmeti arayanlara hitap ederken, lüks sınıf araçları ile de konforlu ve prestijli ulaşım ihtiyaçlarını karşılamak isteyen müşterilerini hedeflemektedir. 

Aventour Rent A Car, Atatürk Havalimanı ve Sabiha Gökçen Havalimanında oto kiralayan kurumsal firmalar arasından son model ve rent a car kaskolu araçları, hizmet kalitesi, güvenirliği, hızlı servis sunması ile sıyrılmaktadır.

Adrese teslim araç kiralama hizmetimizden faydalanabilirsiniz;
Atatürk Havalimanı rent a car teslimatı için 2 gün, Sabiha Gökçen rent a car teslimatı için minimum 4 günlük kiralama hizmeti satın almanız gerekmektedir.

Günlük, haftalık ve aylık araba kiralamanın yanı sıra transfer hizmeti de sunan Aventour Rent A Carın havalimanı/otel transfer fiyatlarını öğrenmek için lütfen iletişim sayfasındaki telefon numarasından iletişime geçiniz.
Whatsapp Telefon